Zelená perla

anketa o antiekologický výrok


Nominace Ropáka / Zelené perly

Řada z našich politiků, podnikatelů či jiných veřejných činitelů o přírodě a životním prostředí nebo o jejich ochraně často zveřejňuje takové názory, nad kterými zůstává někdy rozum stát. Mnohé z těchto výroků přitom zapadnou, jsou zapomenuty a jejich původci se nedočkají zaslouženého ocenění. Děti Země proto každoročně vyhlašují anketu “Zelená perla roku”o nejtrapnější výrok, který se nějak dotýká ochrany přírody a životního prostředí.

Prostřednictvím níže uvedeného formuláře můžete také i Vy do této ankety nyní poslat libovolnou fyzickou osobu (nikoliv tedy skupinu osob, firmu/podnik či nějakou organizaci/instituci), která podle Vašeho názoru nějaký antiekologický výrok pronesla či napsala. Mezi kandidáty nelze zařadit novináře a publicisty!


Formulář pro navržení kandidáta

Kandidát na perlu

Jméno a příjmení (i s tituly):
Zaměstnavatel, funkce:
Citace výroku, který nějakým způsobem bagatelizuje přírodu a životní prostředí či jejich ochranu (písemné doklady zaslané na naši adresu jsou vítány!):
Zdroj:
Zdroj specifikujte (např. název novin):
Název článku, pořadu, místo zveřejnění:
Datum zveřejnění:

Navrhovatel

Jméno a příjmení (tedy vaše):
Ulice:
Město:
PSČ:
E-mail (telefon):
Sem můžete (i když nemusíte) připojit vzkaz nebo komentář (podrobnosti o kandidátovi, připomínky k anketě nebo k činnosti Dětí Země):

Povinné údaje jsou zvýrazněny